Üye Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Değerli Dostlarımız;

Zeybekoloji ailesine katılmadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar var. Bu detaylar hem Zeybekoloji'yi kolay kullanmanızı, hem de ailemize katılırken bizlere daha çabuk ısınmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden lütfen üye olma aşamasındaki tüm bilgilendirmeleri dikkatlice okuyunuz.


Kayıt Formu'nun Doldurulması

Kullanıcı: Bu bölüme site üzerinde kullanmak istediğiniz kullanıcı adınızı giriniz.

E-posta adresi: Üyeliğinizin aktifleşmesi için size bir mail göndereceğiz, bu yüzden bu bölüme kullanmakta olduğunuz geçerli e-posta adresinizi giriniz.

Parola: Zeybekoloji'ye giriş için bir parola belirleyiniz. Parolanız md5 tekniği ile şifrelenmektedir, bu yüzden şifrenizi sizden başka hiç kimse görmemektedir.

WL/MSN messenger: Windows Live messenger hesabınızı girmeniz zorunludur. Bu bilgi sizin kişisel bilgilerinizin doğruluğunu onaylamak için gerekmektedir.

Yahoo Messenger: Yahoo Messenger bilginizi girmeniz kayıt için zorunlu bir özellik değildir. Bu bilgiyi girdiğinizde diğer kullanıcıları bu bilgiye ulaşabileceğini unutmayınız.

Web sitesi: Varsa kişisel siteniz bu bilgiyi girmenizi öneririz. Profilinize göz atan diğer kullanıcılar sitenizi ziyaret etmek isteyebilir. Bu siteniz açısından oldukça önemlidir. Böylece daha fazla insana duyurarak ziyaretçi çekmek işinize gelebilir.

Yaşadığı Şehir: Bu bölümde yaşadığınız şehri belirtmelisiniz.

Meslek: Bu bölümde mesleğinizi belirtmelisiniz.

İlgi Alanları: Zeybekoloji'yi takip ettiğinize göre Zeybek Kültürü ile ilgilisiniz. Başka ilgi alanlarınız var ise, sizi tanımamız için lütfen belirtiniz.

Doğum Günü: Doğum gününüzü belirtmek kayıt için zorunludur. Doğumgününüzü girdiğiniz taktirde profil sayfanızda yaşınız gözükür. Tüm bunların dışında, yazılan bir iletiye cevap verirken, yazdığınız kişinin yaşını bilmek sizin için ve site düzeni için gereklidir. Öyle ya bilmeden sizden yaşça büyük bir insana "birader" diye hitap etmek hiç de hoş olmasa gerek.

İsim: Bu bölüme lütfen isminizi giriniz. Bu bilginin yanlış olması durumunda Zeybekoloji forumunu kullanamazsınız. Yorum yaptığınızda, size cevap verecek olanların sizin kim olduğunu bilmesi en doğal hakkıdır.

Cinsiyet: Lütfen cinsiyetinizi belirtiniz.

Halk oyunları sizin için ne anlam ifade ediyor? : Bu bilgi kayıt için zorunlu değildir.Sadece site yönetimi tarafından görülebilir.

Oynadığınız Ekip: Halen oynamaya devam ettiğiniz bir ekip varsa, lütfen belirtiniz.

Sitemizi nereden duydunuz? : Bu bilgi Zeybekoloji'nin kendi istatistiği için gereklidir.

Parolanızı giriniz: Bu bölümde parolanızı 3. kez girmeniz, parolanızın onayı için gerekmektedir. Parolanızı doğru girdiğinizden emin olmanız için, karakterler gizlenmemiştir. Parolalarınız sistem tarafından md5 yöntemiyle şifrelenmektedir. Site yöneticileri dahil sizden başka hiç kimse bu bilgiye ulaşamaz.