2017 THOF Minikler Türkiye Şampiyonası Yarışma Sonuçları (Muğla)

Halk oyunları yarışmaları duyuru ve sonuçlarını içerir
sarı efe 28
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 881
Kayıt: 07 Tem 2008, 18:59
İsim: Beyhan Şükrü Akdaş
Cinsiyet: Bay
Memleket: Giresun
Yaşadığı Şehir: İstanbul
Oynadığınız Ekip: BEŞİKTAŞ OYUN GSK

2017 THOF Minikler Türkiye Şampiyonası Yarışma Sonuçları (Muğla)

Mesajgönderen sarı efe 28 » 04 Haz 2017, 00:25

Resim





2017 THOF Minikler Türkiye Şampiyonası Yarışma Sonuçları (Muğla)
Düzenlemeli Dal

    1. Bodrum Akademi Karya Ve Karya Çiçekleri S.K (Muğla) 90.77
    2. Border G.S.K Gsk (İzmir) 90.11
    3. Yörem Halk Dansları G.S.K (Antalya) 89.22
    4. Çanakkale Hem Ve Çanakkale Halkoyunları G.S.K (Çanakkale) 87.88
    5. Kırklareli Atatürk İ.Ö.O S.K (Kırklareli) 87.88
    6. Van Tuşba Sanat G.S.K (Van) 85.66
    7. Arhavi Belediyesi G.S.K (Artvin) 85.44
    8. Ankara Kent Gsk (Van) 85.33
    9. Kocaeli Folklor Eğitim Merkezi G.S.K (Muş) 84.88
    10. Adana Şakir Paşa Hem G.S.K (Adana) 84.66
    11. Amasya Gençlik Merkezi Sk (Amasya) 84.33
    12. Mersin Faris Kokulu İlkokulu S.K(Silifke) 83.77
    13. Binfad G.S.K (Bingöl) 82.11

Ya Çık Meydana Ortalığı Titret,
Yada Çekil Gıyı Yana Efe’yi Seyret…


Kullanıcı avatarı
Efe
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 3321
Kayıt: 28 Mar 2008, 18:54
İsim: Cem Bostan
Cinsiyet: Bay
Memleket: Balıkesir
Yaşadığı Şehir: Balıkesir

Re: 2017 THOF Minikler Türkiye Şampiyonası Yarışma Sonuçları (Muğla)

Mesajgönderen Efe » 05 Haz 2017, 00:12

2017 THOF Minikler Türkiye Şampiyonası Yarışma Sonuçları (Muğla)
Düzenlemesiz Dal


    1. Trabzon Beşikdüzü SK (Trabzon Yöresi) 89.71
    2. İzmir Çınar Kültür GSK (İzmir Yöresi) 89.42
    3. Diyarbakır Halay GSK (Diyarbakır Yöresi) 88.85
    4. Tekirdağ Çorlu HEM GSK (Tekirdağ Yöresi) 88.71
    5. Gaziantep Şahinbey HEM GSK (Gaziantep Yöresi) 88.57
    6. Bursa Tuana Sanat GSK (Bursa Yöresi) 85.85
    7. Bingöl Çevlik Halay Halk Oyunları Araş. Gel. GSK (Bingöl Yöresi) 85.71
    8. Van Ahtamara SK (Van Yöresi) 85.14
    9. Mersin Anamur AFEM GSK (Anamur Yöresi) 84.50
    10. Ankara Hüseyin Güllüoğlu GSK (Şanlıurfa Yöresi) 84.14
    11. Samsun Halk Oyunları GSK (Samsun Yöresi) 84.00
    12.Antalya Kaş Genç SK (Antalya Yöresi) 83.71



“Yarışma Tarihleri ve Sonuçları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir